Наталка Поклад – письменниця з нашого двора!

Пані Наталка в бібліотеці не гість, адже мешкає у двох кроках від бібліотеки. Сюди вона навідується з онуками, охоче дарує свої книжки.

А ось зустріч письменниці з читачами відбулася вперше.

/Files/images/2017/natalka_poklad/1.JPG

Авторка чудових творів для дітей навіть не очікувала, що послухати і поспілкуватися з нею прийдуть далеко не малюки. Тому й розмова виявилась непередбачуваною і дуже щирою. Говорили про все: про рідну домівку, про навчання в школі, про знакові зустрічі і усмішки долі; про брудні слова, що отруюють усе навколо і про слова привітні, які окрилюють і надихають, Про це ж йдеться й у її книжках.

/Files/images/2017/natalka_poklad/DSCN1963.JPG /Files/images/2017/natalka_poklad/DSCN1969.JPG

/Files/images/2017/natalka_poklad/DSCN6579.JPG /Files/images/2017/natalka_poklad/DSCN1983.JPG

Діти цікавилися читацькими пристрастями поетеси, її особистою творчістю. Ми дізналися, що пані Наталка байдужа до фантастичної літератури, зате їй до вподоби романтичні історії та жіночі психологічні сюжети. Дехто з дітей захотіли порадитися з письменницею, щодо власних поетичних проб.

/Files/images/2017/natalka_poklad/DSCN6644.JPG /Files/images/2017/natalka_poklad/DSCN1978.JPG

/Files/images/2017/natalka_poklad/DSCN6655.JPG

Ми Вас полюбили, пані Наталко! Отже, не прощаємось!

/Files/images/2017/natalka_poklad/2.JPG

Дата останньої зміни 26 Квітня 2024