До Вашої уваги найцікавіші художні книжки патріотичного змісту останніх п’яти років видання. Список пропонованої літератури побудований за віковими категоріями (від 7 до 17 років).

/Files/images/patrotichn_knigi/1_284_10.jpg 1. Павличко, Д. Золоторогий олень : казкова поема. – Київ : А-БА- БА - ГА-ЛА-МА-ГА, 2018. – 33 с. : іл. (Для малят від 2 до 102).

Поетична розповідь про дружбу хлопчика і оленя, які понад усілякі багатства, ставили почуття відданості і тяжіння до волі. Юний читач зануриться також у чарівний світ Карпатських гір.

/Files/images/patrotichn_knigi/img366_1_1.jpg 2. Ніцой, Л. Незламні мураші. – Київ : Самміт-Книга, 2017. – 47 с. : іл.

Жив собі на світі мурашиний народ. Жив і горя не знав. Працював. Та якось на нього напали сусідні мурахи, які клялися в братній любові, які казали, ми такі мурашки, як і ви. Напали й зруйнували мурашник і щасливе життя. Проте мурашиний народ збереться на силі й вижене ворога з рідної землі. Є в казці і втрати, і подвиг, і кохання, і щасливий кінець.

/Files/images/patrotichn_knigi/img186_1_7.jpg 3. Казки Лірника Сашка. Т. 2. – Київ : Зелений пес, 2018. – 71 с. : іл.

Тільки в Україні народжуються справжні козаки і козачки! Та такі, що нічого, навіть самого чорта, не бояться! Ворога подужають і переможуть! А одразу не переможуть, то викрутяться і все одно переможуть!

/Files/images/patrotichn_knigi/39_2_63.jpg 4. Гаврош, О. Пригоди тричі славного розбійника Пинті : повість. – Тернопіль : Навчальна книга, 2016. – 208 с.

Весела розповідь про одного з найвідоміших карпатських опришків Григора Пинтю, якого народ назвав Хоробрим.

/Files/images/patrotichn_knigi/taemnitsa_shabli_0.png 5. Мензатюк, З. Таємниця козацької шаблі : пригодницька повість. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 159 с. : іл.

Цей твір захоплює своїм карколомним сюжетом, небезпечною, сповненою випробувань і несподіваною мандрівкою найбільшими українськими замками. Ця книга передусім вчить любити свій край і його дивовижну історію, багату на героїчні вчинки та містичні події.

/Files/images/patrotichn_knigi/img294_52.jpg 6. Зубченко, О. Перемагаючи долю : пригодницький роман. У 3 кн. Кн. 2 : Козацьке щастя. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017 – 320 с.

Бойовій майстерності звитяжних козаків заздрять найвправніші польські і турецькі воїни. За своїх матерів та коханих, за неньку Україну вони готові в бій і без зброї піти… В бібліотеці є і перша книга цього роману.

/Files/images/patrotichn_knigi/ivan-sirko.-velykyj-harakternyk--slavetnyj-koshovyj-702339.800x800w.png 7. Морозенко, М. Іван Сірко . Великий характерник. Славетний кошовий. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2015 – 367 с.

Життя Івана Сірка овіяне легендами і сповнене пригод. Він народився надзвичайною дитиною, з особливим даром характерництва, що допоміг йому здобути багато перемог і передусім – над собою. Рівного йому не було…

/Files/images/patrotichn_knigi/storozhova-zastava-film_7.png 9. Рутківський, В. Сторожова застава : повість. – Київ : А-БА- БА - ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. – 303 с.

Повість неперевершеного майстра українського дитячого історичного роману присвячена героїчним і маловідомим сторінкам нашого прадавнього минулого. Герої книги – славетні проукраїнські богатирі Ілля Муромець, Олешко Попович, Добриня, захищають рубежі землі Руської, нашої Батьківщини.

/Files/images/patrotichn_knigi/bfef95f956e7336193f6a037a541cb36.jpg 10. Кононович, Л. Чигиринський сотник. – Харків : Вид-во «Ранок» : «Фабула», - 2016. – 528 с.

Гостросюжетна оповідь про маленького козака, що немов зринув із надр стародавньої легенди. Можна назвати цей твір також і «лицарським романом» і «козацьким фентезі», де національна традиція перегукується із чужоземними містичними практиками. Це по-справжньому екстремальне читання…

Читайте патріотичні книжки! В них сила думки, свобода духу, торжество віри і справедливості!

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 22 Травня 2019

Цей сайт безкоштовний!