/Files/images/2024/P31101-130105.jpg У мікрорайоні з малоповерховою забудовою, за адресою вулиця Донецька 57А, розташована бібліотека для дітей імені Івана Багряного — осередок культури, просвіти та розваг. Це чудове місце для дітей дошкільного віку, їхніх батьків, учнів від 6 до 17 років, а також фахівців, які працюють із дітьми.

Ми раді всім, хто любить книгу та читання.

Бібліотека має світле просторе приміщення з місцями для усамітненого читання та зал зі сценою для проведення різноманітних заходів. Є кімната для ігор і приміщення, де можна займатися творчістю і майструванням.

Та все ж головне багатство книгозбірні — література. У бібліотеці є книги на будь-який смак: різноманітних жанрів, тематики та мов, цікаві видання в різноформатних варіаціях. Компетентний та привітний персонал залюбки допомагає з вибором книги, організовує та проводить цікаві заходи для дітей, зокрема, в рамках власного проєкту культурно-дозвіллєвого розвитку читачів під назвою «В суботу зранку після сніданку».

Також відновлено екологічний проєкт «Земля — планета нашої любові й нашої тривоги».

Неабиякий успіх має гурток малювання «Акварельки», де діти не лише вивчають азбуку малювання, але й розвивають уяву та фантазію.

В умовах воєнного стану в бібліотеці розгорнуто Пункт Незламності, що забезпечує теплом, світлом та зв’язком.

Кiлькiсть переглядiв: 1436

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 05 Березня 2024

Цей сайт безкоштовний!