Неймовірні припущення про космос найкраще вдаються письменникам

1. Воронина Л. Таємниця Пурпурової планети: повість. – Київ: Знання, 2019 – 174 с.

/Files/images/2020/kosmos/IMG-c962dd54de962e8b90363af5ae5afe36-V.jpg Якщо ви любите фантастичні мандрівки, дивовижні пригоди – ця книжка для вас! Разом із космічною мандрівницею Олею та її вірним другом Люмом ви побуваєте у найвіддаленіших куточках Мінливої галактики, розгадаєте таємницю Хижих Кокосів, познайомитесь із хвалькуватими співочими бананами і покатаєтесь верхи на Забудькуватому Драконі.

Цікаво читати тим, кому більше 9-ти років. Слухати можна усім!

2. Гокінг Л. , Гокінг С. Джордж і незламний код: роман. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2018. – 344 с.

/Files/images/2020/kosmos/IMG-053f2e77a71ebfd555d35600f4e787ac-V.jpg Долаючи земні й космічні небезпеки разом із героями книжки, ти довідаєшся чимало цікавого! Чи завжди панує ніч на темному боці Місяця? Як влаштований комп’ютер і чиє завдання, яке йому не під силу? Звідки на Землі стільки біологічних видів? І ще безліч запитань, відповідям на які можна довіряти!

Цікавляться читачі 12 років і старші.

3. Кущ П. Небувала «котострофа»: Повість. – Київ: Видавництво «Фенікс», 2017. – 192 с.

/Files/images/2020/kosmos/IMG-f69c5394ce3eaa8c6d2da80c98d65708-V.jpg Як ми здебільшого уявляємо собі прибульців із чужих світів далеких міжзоряних галактик? Вони постають перед нами переважно опецькуватими, витрішкуватими, зеленими чи сріблястими, із здоровенними носами та вухами-локаторами. Цікаво, а як під час своїх візитів інопланетні гості бачать нас? Що розповідають після повернення додому з далеких космічних мандрів?

Для 10-12-ти років і старше.

4. Поляков В. Після нас. – Київ: Аграр Медіа Груп, – 2017. – 184 с.

/Files/images/2020/kosmos/IMG-42e6ab924f24481cdf6ae93eaf1bd793-V.jpg Ця книжка присвячена імовірним шляхам розвитку цивілізацій на невідомих світах. Твір сповнений магії та дивовижних пригод!

5. Ющук І. Троє на Місяці: граматико-фантастична повість. – Київ: Грані-Т, 2010. – 240 с.

/Files/images/2020/kosmos/IMG-21439a02c6840f1114d4cc55764140a3-V.jpg Як можна поєднати граматику і фантастичні пригоди юних українців на Місяці? Виявляється, зі скрутного становища й у космосі можна вийти переможцем, якщо дбати про друга й пам’ятати про силу рідного слова. У карколомних пригодах трьох друзів ви зможете стати їхнім четвертим супутником разом розв’язуючи граматичні задачі, щоб збагнути, про що мовиться у шифрованих повідомленнях.

Для тих, кому 10 +

Література на одному подиху

Браун, Д. Код да Вінчі

/Files/images/2020/knigi/48049_77588_k.jpg Інтрига, навколо якої розгортаються події роману, пов’язана з одвічною загадкою людства: походження, особистість, родина Ісуса Христа. Відповіді на цю загадку активно, але з ризиком для власного життя шукають герої книги — гарвардський учений Роберт Ленґдон та його несподівана супутниця, криптограф Софі.

Гюго, В. Собор Паризької Богоматері

/Files/images/2020/knigi/383586_34411900.jpg Основу роману-легенди «Собор Паризької богоматері» складає незмінний для всього творчого шляху зрілого Гюго погляд на історичний процес як на велике протиборство споконвічних джерел — добра та зла, милосердя та жорстокості, почуття та розсуду. Головні діючі особи роману вигадані автором: циганка Есмеральда, архідиякон Клод Фролло, дзвонар собору горбун Квазимодо (який вже давно перейшов у розряд літературних типажів). Але є в романі «персонаж», який об’єднує навколо себе всі діючі особи та збирає докупи практично усі основні сюжетні лінії. Ім’я цього персонажу винесено у назву твору Гюго. Ім’я це — Собор Паризької Богоматері.

Еко, У. Ім’я рози

/Files/images/2020/knigi/Ð_ез названиÑ_(1).jpg «Ім’я рози» — захоплююча детективна історія, органічно вплетена в реальні історичні події ХІV століття. У середньовічному монастирі за загадкових обставин один за одним гинуть ченці. З’ясувати причину їхньої смерті доручено вченому-францисканцю Вільяму і його помічнику Адсо. Розпочавши розслідування, вони занурюються у лабіринт підступних інтриг, політичних махінацій, потаємних пороків та абсурдних забобонів, якими сповнене життя монахів, і, вирішуючи багато філософських питань, ідучи шляхом логічних розмірковувань, розкривають загадкові вбивства.

Остен, Д. Чуття і чутливість

/Files/images/2020/knigi/11_20_711.jpg Джейн Остен і досі по праву вважається «першою леді» англійської літератури. Її «романи звичаїв» підкоряють ось уже третє століття щирістю, тонким психологізмом, істинно англійським гумором і є обов’язковими для вивчення в коледжах і університетах Великої Британії. У романі «Чуття і чутливість» вперше в європейській прозі з’являється героїня з новим типом характеру: розумна, іронічна, рішуча, доля якої стала запереченням розхожих уявлень того часу про романтичну пристрасть як вершину людських почуттів.

Фіцджеральд, Ф. Скотт Ніч лагідна

/Files/images/2020/knigi/1.jpg «Ніч лагідна» — дивно красивий, витончений і талановитий роман класика американської літератури Френсіса Скотта Фіцджеральда. Книга у певній мірі написана з життя автора, його дружина, як і головна героїні хворіла психічним захворюванням, з яким письменник боровся усе життя.

Хемінгуей, Е. Сніги Кіліманджаро

/Files/images/2020/knigi/b1.jpg Твір Е. Хемінгуея «Сніги Кіліманджаро» вважається одним з його найкращих оповідань, вперше був опублікований в журналі «Есквайр» у 1936 році. Розповідає про пошуки письменником Гаррі Смітом сенсу життя під час полювання в Африці.

Жіноче віршоване слово

Весна - пора ніжності та щастя. Це час, коли серце калатає сильніше, а дихати хочеться на повні груди, вдихаючи аромати весняних квітів. Весна - це період, коли думаєш про любов. А любов завжди чинить безповоротні зміни у нашому житті.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/P00305-173147(1).jpg «Точка Неповернення» Олесі Венгринович –збірка поворотних моментів та подій, після яких людина не може залишатись такою, як була до тієї миті. Найцінніший дар життя оспівує пані Олеся у своїй творчости.

…час- найбільший руйнівник і найміцніший чинник-

він стирає зайве, поверхневе, неважливе,

а те, що близьке серцю, збільшує і робить

непорушним,

ніби скала,

дружбу, віру, любов.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/P00305-173137(1).jpg «Вічних віршів не напишеш…»- сказав колись Іван Малкович. Вічних- ні, але ж про вічне… Саме вічне оспівує у своїх творах поетка Леся Мовчун. Трохи філософська-зажурена, може, того й «своя», вона не втрачає іронічності, яка так необхідна в наш час, та пише чудові рядки, що виражають усю міць її жіночого віршованого слова:

Сама собі позичила іронії.

Ця хитра думка виключно проста:

Якщо корові зручно у короні,

То, може, їй не треба вже хвоста?

/Files/images/knigi_pro_ukranu/P00305-173127(1).jpg Наталка Поклад- більше трибун, аніж лірик. Хоча це зовсім не значить, що в її поезіях нема романтики чи ліричності, за міцним словом та непохитною громадянською позицією є місце для ніжності та щирих почуттів:

Я ще трохи побуду, ще трохи,

дочекаюся жнив і зими,

ще весняні довірливі роси

обцілую жадливо грудьми…

/Files/images/knigi_pro_ukranu/1.jpg Любов – вічна й всюдисуща. Хоч межи бетонних джунглів та вічного автомобільного гулу, нам інколи здається, що робота й рух витіснили з наших сердець це почуття, не лишивши й сліду. Та прекрасна поетка Інна Ковальчук у свої збірці « Пора індульгенцій» , немов вхоплює цю мелодію міста й під шуми та скрипи міста, грає з вітром на одній сопілці:

Втомлене місто відпочиває…

Примружено дивиться на мене

Із холодного задзеркалля вікон,

Позіхає,

Періодично відчиняючи двері під’їздів,

і ніби розчиняється у незвичній ранковій тиші…

/Files/images/knigi_pro_ukranu/P00305-173058(1).jpg Двомовна поетка Антоніна Спірідончева у свої збірці « Весна- поетеса» розвінчує міти про жорстоке місто. Вона оспівує своєрідну, незвичну для людського ока романтику весни у метушливому місті:

Прибула непомітно весна в наше місто,

Зустрічали її магістралі у бруді,

Будівництва- пучками сталевого пруття,

А дерева приміряли з бруньок намисто.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/P00305-173022(1).jpg Неможливо не згадати про найбільш відому особистість української жіночої поезії , Ліну Костенко. Цього місяця Ліні Василівни виповнилося 90 років. Вітаємо ювілярку,бажаємо їй міцного здоров’я та нових поетичних звершень. Напевно, неспроста Ліна Василівна народилася весною, у пору, коли народжується життя, любов і слово.

Забіжу за наслідки й причини,

Оселюся в дальній далині.

Тиша сутінковими очима усміхнеться лагідно мені.

Сонце переглянеться із плесом, джерело заб’ється дзвонкове.

Слово, приголомшене прогресом, непритомне слово оживе.

Краще зрозуміти дитину, яка повсякчас відчуває свою інакшість та попри все радіє життю і не втрачає надії, допоможуть такі книжки:

/Files/images/2018/nvaldi/изображение 161.jpg 1. Бачинський, А. 140 децибелів тиші. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 126 с.

В автомобільній аварії юний музикант Сергій втрачає не тільки батьків, сестричку, алу й слух. Він мусить навчитися по-новому спілкуватися з ровесниками в інтернаті, подолати зневіру і відчай, аби втрата не вбила в ньому повністю бажання жити. А також вирватися зі злочинного кола і врятувати названу сестру від лиха…

/Files/images/2018/nvaldi/изображение 158.jpg 2. Маршалл, А. Я вмію стрибати через калюжі6 Повість. – Київ: Вид. група КМ – БУКС, 2016. – 256 с.

Ця історія про мужнього хлопчика, який за всяку ціну хотів навчитися стрибати через калюжі. Нехай не сам, а за допомогою норовистого поні. Ставши через хворобу калікою, Алан не здається й домагається набагато більшого, живе повніше, ніж будь яка інша людина. Він твердо впевнений в тому, що його каліцтво не завадить йому зробити те, що він захоче, і стати тим, ким він забажає.

/Files/images/2018/nvaldi/изображение 157.jpg 3. Ніцой, Л. Дві бабські в незвичайній школі або Скарб у візку: Книга для родинного читаня. – Київ: «САММІТ-КНИГА», 2017. – 191 с.

Головні герої цієї повісті відправляються на пошуки скарбу. На дітей чатують бандити, таємне підземелля і пастки. Не остання роль у цих пригодах припадає й бабусям. В сюжет цієї кумедної історії легко вплітається тема людей з інвалідністю. Книга пересипана гумором, додає настрою та читається на одному диханні.

/Files/images/2018/nvaldi/изображение 155.jpg 4. Осмоловська, О. Сонце в озері твоєму: Казка. – Київ: Видавничий центр»12», 2016. – 29 с.

Це казкова історія про любов, у якій образно розповідається про людей з особливими потребами – із синдромом Дауна (дітей Сонця) та аутистів (дітей Дощу). Увага акцентується не на фізичних особливостях таких дюдей, а на яскравих барвах їхніх внутрішніх світів.

/Files/images/2018/nvaldi/изображение 153.jpg 5. Радушинська, О. Метелики в крижаних панцирах: Повість – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 157 с.

Повість про дівчинку-підлітка, прикуту до візка після автомобільної катастрофи, у якій загинули її батьки. Чи зможе героїня знайти справжніх друзів і навіть перше кохання? Чи зможе відкритись світові, перебуваючи у панцирі зі страху перед людським нерозумінням, перешіптуванням за спиною? Чи зможе довести, усім довкола і насамперед собі, що найважливіше – людська гідність.

27 книжок про Україну, виданих з 2011 по 2018 рр.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2185.JPG Awesome Ukraine. Interesting things you need to know. - Kyiv : Osnovy Publishing House 2013. – 112 p.

Цей путівник англійською мовою допоможе гостям нашої країни розчинити двері в Дивовижну Україну!

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2149.JPG Березка. А. Відомі композитори України. – Київ : ФОП «Мунін Г. Б.», 2016. – 368 с. : іл.

У виданні представлено відомих композиторів, які здійснили помітний внесок у розвиток музики в Україні, чиї здобутки у сфері музичної культури перетнули національні межі. У стислій формі наведено відомості про життя і творчий доробок композиторів, які працювали і працюють для України від давніх часів до наших днів.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2147.JPG Бєліков, О. Перлини України. – Харків : Книжковий Клуб «Сімейного дозвілля», 2014 – 207 с.

Ознайомившись із книгою ви котрий раз упевнитесь у тому, що розмаїття природних і архітектурних перлин України просто вражаюче. Багато захоплюючих емоцій подарують споглядання дарів української природи. Це – мальовничі гірські масиви Карпат і Криму, степи Асканії-Нова, рукотворні шедеври, такі як парки «Софіївка» та «Олександрія » тощо. Описані й маловідомі пам’ятки, що незаслужено перебувають у тіні загальної уваги.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2157.JPG Гирич, І. Київ : люди і будинки – Київ : Либідь, 2015. – 432 с. : іл.

Вигадлива мандрівка нашою столицею представляє калейдоскоп визначних осіб, чиї долі пов’язані з історіями архітектурних пам’яток Києва. Видання насичено великою кількістю оригінальних світлин. Може бути цікаве усім, хто любить Київ і хоче знати про нього якнайбільше.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2167.JPG Горбачов, Д. Авангард. Українські художники першої третини ХХ ст. – Київ : Мистецтво, 2016. – 320 с. : іл.

Видання всебічно висвітлює розвиток авангардного мистецтва в Україні. Тут подано понад 300 творів українських майстрів-авангардистів, що нині зберігаються в музеях і приватних зібраннях багатьох країн світу. Серед них праці В. Єрмилова, О. Богомазова, В. і Д. Бурлюків, К. Малевича, О. Архипенка та багатьох інших. Книга охоплює всі напрями авангардистського руху в Україні – від загальноєвропейських (кубізм, футуризм, експресіонізм, сюрреалізм та ін.) до суто національних(народний футуризм селянки Собачко супрематизм сіл Вербівка та Скопці). Видання розраховане як на спеціалістів так і на молодь, що цікавиться мистецтвом.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2161.JPG Донцов, Д. Дух нашої давнини. – Київ: «Просвіта», 2016. – 264 с.

Почути голос Дмитра Донцова, ідеолога українського «чинного націоналізму». який відіграв вирішальну роль у формуванні нового покоління борців за визволення України в 20 – 30-х роках ХХ століття, закликає це нове видання. Випущене за програмою «Українська книга», ця публікація має стати настільною книгою кожного патріота нашої землі і може поповнити «Бібліотечку українського воїна».

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2146.JPG Зіркові історії успіху від зірок українського спорту – Львів : Видавництво Старого Лева, 2010. – 86 с.

Спорт плекає в людині віру в себе , у власні сили і таланти, він розкриває внутрішній потенціал і укріплює у переконанні, що людські можливості, хоч і обмежені, але значно більші, ніж здається на перший погляд. Ця книга написана згуртованою командою українських спортсменів, які досягли зіркових висот у вибраному ними життєвому шляху. Вони діляться своїми спогадами дитинства, смішними історіями, дружніми настановами, життєвим досвідом. Можна не бути спортсменами, але ті риси характеру, які виховує спорт, дуже важливі саме для дітей і підлітків. Про свої спортивні перемоги розкажуть: Анна Безсонова, Сергій Бубка, Василь Вірастюк, Андрій Гусін, Ірина Мерлені та інші прославлені майстри спорту.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2152.JPG Історія України в особах : ХЇХ століття. – Київ : Україна. 2015. – 368 с. : іл.

До книги увійшли нариси про видатних діячів суспільно-політичного життя, яскравих представників науки. Культури і мистецтва, які залишили помітний слід в українській історії ХІХ-го століття. Це. як добре відомі так і мало знані особистості: Дмитро Трощинський. Віктор Кочубей, Василь Каразин, Микола Рєпнін, Михайло Максимович, Маркіян Шашкевич, Тарас Шевченко, Пантелеймон Куліш та інші.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2123.JPG Кашницький. М. Герої далеких і близьких епох. – Київ: Самміт-книга, 2016. – 35 с.

Яскраві приклади відваги і боротьби, що оживають зі сторінок цієї книги, відобразили основну ідею твору – мужність веде до перемоги навіть тоді, коли перемога здається неможлива. Ця книга для молодого покоління українців.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2164.JPG Кримська. Н. Казки сонячного півострова. – Київ : Гамазин, 2018. – 100 с.

Ці казки, зрештою як і будь-які інші, про добро і зло. Тільки от за казковими персонажами і казковими подіями ховаються події сьогодення. У спокійне і розміряне життя маленького міста біля моря увійшли і захопили його сірі чоловічки, недобрі люди, що запровадили свої сірі порядки. Кінець цієї казки досі не дописаний, але ми знаємо, що він неодмінно буде щасливий.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2134.JPG Лукасевич, А. Наш захисник. Ми хочемо жити в мирі. – Київ : ПП «Агентство по розповсюдженню друку», 2015. – 128 с. : іл.

Ілюстроване видання для дітей, присвячене захисникам української землі – активним учасникам АТО. Головні герої – славні сини своєї країни, міцні та незламні патріоти синьо-жовтою бронею, які своєрідним непереможним щитом українського народу.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2174.JPG Майдан від першої особи: Мистецтво на барикадах. – Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. – 304 с. : іл.

У збірнику подані фрагменти спогадів очевидців протестних акцій, що відбулися в Україні з 21 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року і названі Революцією Гідності. Інтерв’ю, зібрані Українським інститутом національної пам'яті, спогади митців, що представляють різні види і жанри та напрями мистецтва відображають суб’єктивний погляд на перебіг тих подій

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2211.JPG Майданович. Т. Країна Українія: Вірші для дітей. – Київ : «Криниця», 2016 – 119 с. : іл.

Мелодійні, ніжні, веселкові вірші про все-про все і … про Україну!

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2170.JPG Національний реєстр рекордів України 2017 : Збірник рекордів. – Київ : «Самміт- книга», 2017 – 200 с.

Це видання, аналог «Книги рекордів Гіннеса», містить в собі інформацію про досягнення, рекорди українських громадян і українських компаній в усіх галузях людської діяльності: культурі, освіті, спорті тощо та інші цікаві факти. Читати. роздивлятися і пишатися рекордами можуть всі: і малеча і старі!

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2141.JPG Небесна сотня: антологія майданівських віршів – Чернівці : Видавничий дім «Букрек», 2014. – 400 с. : іл.

До антології ввійшли вірші понад двохсот сучасних українських та інших письменників (з Польщі, Білорусії, Франції, Росії, Італії, Канади, США) та непрофесійних авторів про революційну боротьбу українців 2013 – 2014 рр проти тиранічної влади. Це видання претендує на високе звання «народна книги».

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2126.JPG Попович. М. Культура: Ілюстрована енциклопедія України. – Київ: Балтія-Друк, 2015. – 184 с. : іл.

Автор, що не так давно відійшов у вічність, розказав про найбільші скарби української спадщини різних епох і різних галузей культури. Реальні свідки давніх і недалеких подій, від дохристиянської культури до культури посттоталітарної, постають у авторських розповідях та описах, фотографіях та ілюстраціях. Книга зацікавить всіх, хто старший за 10-12 років.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2128.JPG Сапура, О. Народні художні промисли України – Київ: ПП «Агентство по розповсюдженню друку», 2015 – 256 с. : іл.

У цьому виданні розкрито багатство видів та форм народних художніх промислів, талановито виконаних руками українських майстрів, зокрема таких як: вироби з розписом і різьбленням по дереву, глиняні та керамічні горщики, порцеляна, ювелірні прикраси, зброя, художнє ткацтво й вишивка різних регіонів України. Видання двомовне, українсько-англійське. Книга гарно видана: яскраві ілюстрації, крейдований папір, офсетний друк.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2186.JPG Сукенко, М. Екскурс у Чорнобиль. – Київ : ПП «Агентство по розповсюдженню друку», 2016. – 272 с. : іл.

Наша історія, на жаль, містить трагічні сторінки недалекого минулого. Аварія на Чорнобильській АЕС. Це Видання показує нинішній стан населених пунктів зони відчуження, які були покинуті. Сторінками книги читач пройде по порожніх приміщеннях колись населених будинків і квартир, зазирне в осиротілі дитсадки і школи, магазини тощо. Читати можна українською і англійською мовами.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2130.JPG Топська, Н. Зачарована квітами. – Київ: ТОВ «Книжкова база «Альфа», 2017. – 64 с .

Книга розповідає про життя видатної художниці Катерини Білокур, яка своїми полотнами виспівала дивовижну красу України. ЇЇ доля не скупилася на випробування. Маючи від народження самобутній талант, майстриня була змушена все життя відстоювати своє право малювати, долати непрості обставини та тяжкий побут, терпіти людський осуд і переживати неприйняття рідних.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2169.JPG Третяк, А. Допитливій малечі про цікаві речі. Подорож по Україні. – Київ : Журнал «Радуга», 2016. – 240 с. : іл.

Вже навіть з назви книги зрозуміло, що вона для малюків, але не найменшеньких, а рочків з п’яти-шести і до найстарших людей. Книга про всю Україну в цілому і про кожну з областей окремо. З картами, віршами, відомостями про видатних осіб регіону, про який йдеться, з фотографіями природних і рукотворних чудес України, цікавою інформацією про них. Неймовірна насолода навіть від гортання книги. Читайте і подорожуйте!

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2143.JPG Тримбач, С. Кіно народжене Україною: Альбом антології українського кіно. – Київ : Техніка, 2016 – 384 с. : іл.

Матеріали цього видання охоплюють період від становлення українського кіно на межі ХІХ – ХХ ст. в Одесі, пізніше в Києві до сучасної доби, коли відбувається відродження і оновлення кінематографу України.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2193.JPG Україна. Нова епоха: 1991 – 2011. – Київ: КМ «Publishing», 2011. – 352 с. іл.

Подарункове видання, що було присвячено 20-літтю нашої Незалежності, актуальне і сьогодні. Це чесна розповідь про те, що позитивного і негативного трапилося з нами за недовгий шлях самостійності, спроба озирнутися назад і згадати, чим ми жили починаючи з 24 серпня 1991 по квітень 2011 року, що забулося. що ні, про що згадуємо з радістю, а про що з болем. Книга передбачає страшні події сьогодення, що стали неминучими внаслідок приходу до влади команди Януковича. Для широкого кола читачів.

А ось іще п’ять книжок про п’ять регіонів України.

/Files/images/knigi_pro_ukranu/DSCN2177.JPG

Волинь: енциклопедія, казка, гра. – Київ : Гамазин, 2016. – 64 с. : іл.

Галичина: енциклопедія, казка, гра. – Київ : Гамазин, 2016. – 64 с. : іл.

Донбас: енциклопедія, казка, гра. – Київ : Гамазин, 2016. – 64 с. : іл.

Крим: енциклопедія, казка, гра. – Київ : Гамазин, 2016. – 64 с. : іл.

Полісся: енциклопедія, казка, гра. – Київ : Гамазин, 2016. – 64 с. : іл.

Кожна з них – це і енциклопедія, і казка, і гра. Цікава інформація про край перемежовується з місцевими легендами та казками, а насамкінець – гра-подорож загадковими стежками рідної сторони.

27 книг як і 27 років нашої Незалежності дуже різні, та всі вони про одне – про нашу любов і відданість Україні. Читання цих книжок укріплює наш патріотизм та спонукає серця мільйонів несхожих між собою людей битися в одному ритмі.

«Першою мовою, якою Незнайко заговорив до дітей, була українська!»

/Files/images/1.jpg У 1953 році, (65 років назад), у лютневому номері журналу «Барвінок» з’явилась перша розповідь нашого земляка, киянина Миколи Носова «Пригоди Незнайка та його друзів». Цей твір друкувався у журналі протягом двох років і лише після цього вийшов у Москві окремою книжкою. Згодом Микола Носов напише ще дві книжки про Незнайка, вони будуть перекладені майже ста мовами світу. Але першою мовою, якою Незнайко заговорив до дітей, була українська, а першими «домом», де він оселився, був наш журнал «Барвінок» !

(За публікацією журналу «Барвінок», №1, 2018 року)

Кiлькiсть переглядiв: 2337

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 12 Березня 2024

Цей сайт безкоштовний!