Пишу як чую: прикольно чи смішно?

Інтернет - павутиння міцно тримає у своїх тенетах усіх, хто наважився хоч раз скористатись ним. За допомогою всесвітньої мережі ми розсунули інформаційні кордони та побудували комунікативні канали.

Інтернет – це особливий світ, де люди зустрічаються, знайомляться, розмовляють, сперечаються, обмінюються думками тощо.

Швидкість, одночасність, прилюдність інтернет –контактів породжує новий стиль спілкування. Йому властиві невимушеність, спонтанність, демократичність. Спілкуватись дуже хочеться, а безграмотність у багатьох інтернет – користувачів підліткового віку вражаюча. Як вони виходять із такого становища? – поцікавились ми.

/Files/images/2015/komp/изображение 784.jpg/Files/images/2015/komp/изображение 1.jpg/Files/images/2015/komp/изображение 787.jpg

Основна частина підлітків спілкується у мережі російською мовою. А щоб не наробити помилок, яких соромляться, вдаються до скорочень та умисного спотворення. Частина спілкується суржиковим варіантом української мови. Багато хто додає до цих двох мов загальновідомі іноземні слова. Деякі моменти спілкування виглядають досить дотепно, деякі потребують розшифровки.

/Files/images/2015/komp/изображение 827.jpg/Files/images/2015/komp/изображение 822.jpg/Files/images/2015/komp/изображение 831.jpg

Про основні «заповіді» мережевої моралі, про правила спілкування в інтернеті – нетикет , про комп’ютерний сленг, смайли, про безпечне користування мережею дізналися читачі бібліотеки. У свою чергу вони розкрили свої «секрети» інтернет – спілкування.

/Files/images/2015/komp/изображение 802.jpg/Files/images/2015/komp/изображение 818.jpg/Files/images/2015/komp/изображение 824.jpg

Приємна несподіванка від бібліотекарів: таблиця–розшифровка смайлових зображень для кожного учасника заходу!

/Files/images/2015/komp/изображение 812.jpg

/Files/images/2015/komp/изображение 838.jpg/Files/images/2015/komp/изображение 837.jpg

Дата останньої зміни 26 Квітня 2024