"Смішні книжки про Джуді Муді - для підняття настрою усій родині" Читаємо, слухаємо, граємося . До 65-річчя від дня народження Меган МакДоналд письменниці, бібліотекарки

Рудоволоса пустунка Джуді Муді, героїня серії книжок американської письменниці Меган МакДоналд , давно здобула прихильність читачів бібліотеки імені Івана Багряного. Саме час, познайомитись з авторкою всіх цих смішних історій про дівчинку. Тож, перед 65-им Днем народження американської письменниці, дізнаємося про неї трохи більше, бажаємо здоров'я і очікуємо на нові книжки.

Під час наших літературних посиденьок занурюємося у світ подій, що відбувалися з Джуді Муді, згадуємо її переживання і уявляємо, як би ми діяли у схожій ситуації.

- підбираємо найнеочікуваніше ім'я для домашнього улюбленця

- згадуємо, яку рослину вибрала дівчинка у зоомагазині та аиявляємо власні уподобання.

- за прикладом головної героїні, зображуємо на білій футболці те, що робить нас цікавим і неповторним для оточуючих.

/Files/images/2024/djud_mud/429908150_378921914775043_3195318235222996338_n.jpg

Книжки про Джуді Муді є в бібліотеці. Вони подарують читачам насолоду і гарний настрій.

Дата останньої зміни 27 Квітня 2024