"Замальовуємо війну". Ділимося враженнями від виставки арт-об'єктів, створених з артефактів війни.

Тубуси від артилерійських снарядів, частини розірваних мін, гільзи різного калібру, зіпсовані каски тощо стали витворами мистецтва професійних художників, викладачів та учнів художніх шкіл.

Смертельні для ворога і рятівні для нас осколки війни стають арт-об'єктами, які можна придбати на аукціоні чи за донати.

Кошти збираються на дрон для бійців 110 бригади ТРО,112 Батальйон, 2-га рота.

Під час відкриття військово-мистецької виставки "Замальовуємо війну", що проходить в Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця", працівники бібліотеки імені І. Багряного долучилися до волонтерського збору. Декілька предметів придбаних на аукціоні доповнили тематичну книжкову виставку в стінах нашої бібліотеки.

/Files/images/2024/zamalovumo_vynu/6_20240226_133146_0001.png

Згадуємо бійців, що першими зустріли підступного ворога. Шануємо воїнів, що знаходяться на передньому краю битви з агресором.. Допомагаймо тим, хто захищає нас!

/Files/images/2024/zamalovumo_vynu/5_20240226_133146_0000.png

Дата останньої зміни 27 Квітня 2024