"Незвичайні та цікаві, дивні і веселі свята, які відзначаються по всьому світу". Калейдоскоп чудернацьких свят.

Святкувати - завжди приємно і весело. Добре, що люди вигадили так багато своєрідних свят, які роблять наше життя більш яскравим і насиченим .

Як завжди по суботах бібліотека для дітей імені Івана Багряного організувала цікаве і пізнавальне бібліотечне дозвілля, пов'язане із святами, що проходять у найближчі дні лютого:

- День кота в Європі відзначили виставкою картин із зображенням цих милих звіряток;

- У День люльки згадуємо літературних героїв, чий образ не можна уявити від цього невід'ємного атрибуту;

- День перетягування канату демонструє миттєву готовність до змагання у силі і впертості;

- День сну в громадських місцях, як з'ясувалося , близький усім. Хто не куняв на роботі, в школі , в транспорті? Серед наших запрошених таких не знайшлося!

А доброзичливе спілкування дітей один з одним - це суцільний День спонтанного прояву доброти!

/Files/images/2024/свята.png

Пізнаємо цікаве і дивовижне через свята!

Дата останньої зміни 26 Квітня 2024