"В його книжках безмежний світ дитячої фантазії" Читання з малюванням за оповіданнями Ервіна Мозера, австрійського письменника і художника-ілюстратора. До 70-річчя від дня народження.

Книжки Ервіна Мозера дуже подобаються дітям. Навіть ті , хто ще і читати не вміє із задоволенням гортають сторінки книжки, де зміст зрозумілий і без слів. Малюнки ж бо намалював автор - визнаний ілюстратор творів для дітей. Герої творів Ервіна Мозера - кумедні звірятка, які за уявою письменника живуть у вигаданому світі, що так нагадує світ людей. У дні відзначення ювілею письменника - ілюстратора в бібліотеці імені Івана Багряного відбулися голосні читання коротеньких оповідань митця. А по прочитаному юні читачі бібліотеки створили свої малюнки. Читання розвиває фантазію, надихає на творчість.

/Files/images/2024/mozer/0_Туристичні Цитати Фотоколаж_20240129_103913_0000.png

Дата останньої зміни 27 Квітня 2024