"Сильні, красиві, здорові, щасливі!" Азбука здоров'я і краси до Дня фізичної культури і спорту та Міжнародного дня краси

Дбати про свій зовнішній вигляд важливо! Бо як не крути - а "зустрічають по одежі" - тобто по тому, як людина виглядає.

Дбати про зовнішню красу почали ще в стародавній Греції. Ще до нашої ери люди збагнули, що красиво виглядає здорове фізично розвинене тіло людини. І так з'явилося поняття "фізична культура".

В Міжнародний день краси та День фізичної культури і спорту ми згадали з дітьми прості рухливі ігри на свіжому повітрі, які покращують осанку, рухливість, розвивають м'язи, вестибулярний апарат, швидкість та точність. І звичайно, згадали про обов'язкову щоденну розминку.

/Files/images/2023/0_20230919_194041_0000.png

Дата останньої зміни 30 Квітня 2024