Без віз і валіз. Віртуальна подорож Нідерландами

У День Європи в Україні, ми відкриваємо всі кордони і здійснюємо найцікавіші прогулянки найпривабливішими куточками Європи. А потрапити на європейський континент пропонуємо через «морські ворота Європи» – Нідерланди. Саме в цій країні найбільший за вантажообігом порт Європи – Роттердам.

/Files/images/2020/den_vropi/Очередь-на-эксурсионный-корабль-Спидо.jpg

Це країна, в якій 40% території становлять польдери – осушені ділянки морського узбережжя на місці низинних заболочених морських берегів Північного моря, деколи нижче рівня моря.

/Files/images/2020/den_vropi/ф4.jpg

Один із головних туристичних центрів країни – Амстердам із численними каналами і мостами. В Амстердамі туристи відвідують Королівський палац (одна з резиденцій монарха, яка відкрита для відвідування), у численних залах якого розміщені полотна Рембрандта, Боля, Йорданса та інших художників

/Files/images/2020/den_vropi/р2.jpg /Files/images/2020/den_vropi/р3.jpg

А ще великою популярністю користуються музеї Рембрандта та Ван Гога

/Files/images/2020/den_vropi/р4.jpg /Files/images/2020/den_vropi/р5.jpg

В Роттердамі є Світовий музей, раніше відомий як Музей географії й етнографії, в якому міститься понад 1800 етнографічних об’єктів різних культур Азії, Африки, Америки, Океанії. Дивують кубічні житлові будинки, зведені за новаторським проектом Піта Блома (будинки у формі паралелепіпедів, повернутих на 45º і поставлених кутом на шестигранний пілон ).

/Files/images/2020/den_vropi/р6.jpg /Files/images/2020/den_vropi/р7.jpg

В Гаазі туристів приваблює Мадюродам («Голландія в мініатюрі») – музей просто неба, в якому зберігається найбільша у світі збірка мініатюрних копій головних пам’яток Нідерландів в масштабі 1:25. Робота над деякими експонатами триває до 4 років. Тут зосереджено понад 700 об’єктів, серед яких будинки, мости, вітряки, а також найдовша в світі мініатюрна залізниця, потяги якої рухаються за розкладом

/Files/images/2020/den_vropi/р8.jpg /Files/images/2020/den_vropi/р9.jpg

Приємної подорожі та незабутніх вражень!

Здійснити цю незвичайну мандрівку нам допомогли публікації журналу «Колосок», який дуже люблять читачі та бібліотекарі.

/Files/images/2020/den_vropi/IMG-834e1db24ec8a8aef2a839a22019e246-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 254

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 21 Листопада 2020

Цей сайт безкоштовний!