Книжки, які змінюючи нас, перетворють світ. Святкуємо Всесвітній день книги й авторського права

Читаючи книжки, ми наповнюємо свій розум і свою душу знаннями, мудрістю, почуттями. Книжки спонукають до роздумів, вчать аналізувати, співпереживати, фантазувати… Врешті решт, книжки потроху змінюють людину. Змінюючись самі, ми мимоволі змінюємо і свій погляд на життя, тим самим перетворюючи навколишній світ на більш досконалий.

Як молодій людині вибрати для читання ту літературу, яка напевно принесе користь і задоволення, підштовхне до самовдосконалення?

Перед Вами сенсаційна книжка, створена авторкою з Німеччини.
Маренгольц, К. Література!: Мандрівка світом книжок. – Харків: Віват, 2018. – 192 с.

/Files/images/2020/knigi/IMG-17170e3cf4db01601f2a4b4571e25798-V.jpg /Files/images/2020/knigi/IMG-8ec5220a999fcd13acfc8bc89d51b088-V.jpg

Саме так! Література! Зі знаком оклику. Це зовсім не для привернення уваги, а через почуття задоволення і піднесеності від здобутої інформації. Авторка, виступаючи в ролі літературного гіда, лаконічно і захопливо переказує зміст найвидатніших творів, що були написані за останні сімсот років і стали світовою класикою: від «Гамлета» до «Гаррі Поттера».

Вибагливі шанувальники літератури ще раз пригадають улюблені сюжети, підберуть нові за особистим інтересом, по-новому поглянуть на життя письменників крізь призму свіжих фактів і цікавої статистики. А читачі-початківці завдяки посутнім порадам, легкій мові та дотепним ілюстраціям зможуть швидко зорієнтуватися в розмаїтті стилів і жанрів, оцінити визнані шедеври та сформувати власний літературний смак.

Пропонуємо для ознайомлення Літературу на одному подиху

/Files/images/2020/knigi/790.jpg День книги і авторського права - це свято, насамперед для авторів, видавців, вчителів, бібліотекарів й усіх, хто причетний до книжкової справи. Вперше його відсвяткували в Іспанії, в Каталонії, де вже багато років існує традиція дарувати в цей день троянди й книжки тим, кого любиш. Ми любимо Вас, наші читачі! Зі святом!

Кiлькiсть переглядiв: 179

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 26 Липня 2020

Цей сайт безкоштовний!