З чого народжується слово. Проба пера.

/Files/images/2020/knigi/IMG-358a15b3edb6ed5f0b3f3398b829b1c3-V.jpg Герой твору польської письменниці Дороти Касьянович "Привіт, вовки!"опинився в ситуації, коли особливо гостро відчувається самот ність. Чим зайнятися 11-річному Філіпу на канікулах , коли батьки зайняті, а друзі роз'їхалися: грати на комп'ютері, вештатися вулицями, ганяти на велику? Допомога і розрада прийшла від тітки Агнешки. Вона письменниця і запропонувала хлопцеві записати свої фантазії, навіяні багатою уявою на папері. Життя змінюється на краще!

А давайте замінимо канікули на карантин! Схожі ситуації? Можливо, хтось зуміє скористатися підказкою, як зробити вільний час корисним, насиченим і таким, що приносить насолоду!

Навіть мала дитина за наявності бажання може створити не тільки окремий твір, а, навіть, цілу книжку! Приміром таку!

/Files/images/2020/knigi/P00313-174225.jpg /Files/images/2020/knigi/01_16935.jpg /Files/images/2020/knigi/02_16492.jpg

Автор цієї книжки зовсім не дитина. Це молода дизайнерка і ілюстраторка книжок Анна Льєнас з Іспанії. Це її перша книжка з текстом і ілюстраціями. Користується великою популярністю серед малечі. Книжка хоч кого зможе заохотити до творчості. Покажіть її дітям! Упевнені, що у багатьох виникне бажання створити щось подібне, але своє.

Впевнені, що багато хто з наших читачів також відчувають у собі жагу до творчості, до писемства. Як дізнатися, чи не зарано починати творити, чи навпаки, уже запізно? Як проби пера відбувалися в уже знаних та любимих нами письменників?

Пропонуємо про це дізнатися! До Вашої уваги - "До витоків творчості" (Літературні проби письменників-класиків українсько літератури)

Кiлькiсть переглядiв: 254

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 24 Листопада 2020

Цей сайт безкоштовний!