Про прямі переходи та круті повороти

Пригріло весняне сонечко і дітям дома не сидиться. Все більше на вулицях міста з’являється велосипедистів. Це і дітки з дитячими велосипедами за якими доглядають батьки; і підлітки, які для їзди вибирають уже не пішохідну зону, а проїжджу частину вулиці. Давайте простежимо, чи всі юні пішоходи і велосипедисти дотримуються правил дорожнього руху!

Хлопці йдуть зі школи додому. У цей час дня дороги майже вільні від автотранспорту. На перехресті світлофор, що горить червоним. Дорослі не чекають зміни сигналу на зелений, та школярі терпляче очікують дозвільного сигналу світлофора. За що і отримують схвалення від бібліотекарів та інформаційну пам’ятку про «Велосипедні права і заборони», яка їм без сумніву стане у нагоді при користуванні вело транспортом.

/Files/images/2019/pro_velosiped/IMG_20190409_141445.jpg

Починати вчити правила вело руху ніколи не рано.

/Files/images/2019/pro_velosiped/IMG_20190409_140259.jpg

На велосипедах в бібліотеку! Експрес-контроль на знання Правил… Додаткова інформація не завадить!

/Files/images/2019/pro_velosiped/IMG-ea4376858cbdb1fa8994a6565b9b999c-V.jpg

Інформаційно-роз’яснювальна акція з Правил дорожнього руху проходила напередодні Тижня безпеки дорожнього руху і була спрямована на запобігання правопорушень серед дітей шкільного віку.