Секрети здійснення мрій від Олени Осмоловської

Письменниця і видавчиня Олена Осмоловська у нас не вперше і кожного разу вона зачаровує слухачів своїми ніжно ліричними оповідями про людські стосунки. ЇЇ герої особливі діти – дівчинка Сонця і хлопчик Дощу. Саме в промінчику сонця і краплині води зосередилися мрії цих дітей. Велике бажання мати друга і товариша для спілкування допомогли їм побачити, зрозуміти і полюбити одне одного. Тепер вони не самотні та все одно потребують сприйняття усіх оточуючих.

/Files/images/2018/olena_osmolovska/DSCN2290.JPG

Мрія є у кожної людини і всі ми хочемо, щоб вони здійснилися. Пані Олена готова розкрити таємницю здійснення мрій: не боятися мріяти, не лінуватися, доброзичливо ставитися до оточуючих і частіше усміхатися один до одного.

/Files/images/2018/olena_osmolovska/DSCN2281.JPG

Олена Осмоловська завжди приходить з подарунком. Цього разу – це нова книга Євгенії Пірог, що вийшла у світ у «Видавничому центрі «12».

/Files/images/2018/olena_osmolovska/DSCN2351.JPG /Files/images/2018/olena_osmolovska/DSCN2354.JPG

Пані Олені подобається бувати в бібліотеках. Вони їй нагадують дитинство. А бібліотекарям і дітям дуже подобається спілкуватися з чарівною авторкою особливих книжок для різних читачів.

/Files/images/2018/olena_osmolovska/DSCN2317.JPG

Дата останньої зміни 24 Квітня 2024