Станьмо янголами добра!

Традиційно до Різдвяно-новорічних свят наша бібліотека проводить збір подарунків для знедолених дітей. Небайдужі до чужої біди люди діляться одягом, іграшками, книжками для нужденних. Цього року ми приєднались до спільної акції бібліотек Солом’янського району з Управлінням Цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України «ГВАРДІЙСЬКА РОДИНА – ТОБІ, УКРАЇНО». Отримали велику підтримку наших читачів. Діти швидко підростають, тож одяг, куплений для своєї дитини, що вже подорослішала, був практично новим, красивим, зручним. Нехай ці речі, зібрані з теплом і любов’ю, несуть добро, розраду, співчуття.

/Files/images/2017/IMG_20171207_121502.jpg /Files/images/2017/IMG_20171207_115723.jpg