Операція: «Пошук»

Останні три роки переповнені гіркими повідомленнями про непоправні людські втрати. Спочатку серед тих, хто відстоював права і свободу на Майдані, і через дуже короткий термін, серед захисників України у збройному протистоянні із зовнішнім агресором, Росією. Кількість людських жертв неоголошеної війни вже більше двох з половиною тисяч українських військовослужбовці різних силових структур.

Як зберігається пам'ять про тих, хто віддав за нас найцінніше – життя, спробували дослідити учасники Інтернет-квесту « Операція: «Пошук».

/Files/images/2017/nterne-kvest/DSCN3912.JPG/Files/images/2017/nterne-kvest/8.jpg/Files/images/2017/nterne-kvest/DSCN3925.JPG

/Files/images/2017/nterne-kvest/DSCN3927.JPG/Files/images/2017/nterne-kvest/10.jpg/Files/images/2017/nterne-kvest/1.jpg

/Files/images/2017/nterne-kvest/33.jpg/Files/images/2017/nterne-kvest/4.jpg/Files/images/2017/nterne-kvest/7.jpg

В процесі пошуку встановлено деякі назви вулиць, що перейменовані на честь героїв АТО та ряд меморіальних дошок на школах, де навчались військові, а також на будинках, де вони проживали. Так у нашому районі віднайдені такі адреси пам`яті:

- Віталій Полонський і Святослав Дмитрів – на фасаді середньої загальноосвітньої школи №319 (пр. Лобановського, 146-148);

- Олегу Афанасу – на стіні загальноосвітньої школи №12 (вул. Зелена, 12);

- Максиму Харченко - на фасаді школи № 67 (вул.Героїв Севастополя, 9-а);

- Віктору Вишкварко – на фасаді гімназії № 178 (пр. Повітрофлотський, 22)

Більше на блозі Патріот.ua

Найближчий до бібліотеки пам’ятний знак на честь Героя Євромайдану студента КНУБА Олександра Плеханова встановлений на території університету, що знаходиться на Повітрофлотському проспекті. Віддати шану герою прийшли читачі бібліотеки.

/Files/images/2017/nterne-kvest/21.jpg /Files/images/2017/nterne-kvest/15.jpg /Files/images/2017/nterne-kvest/13.jpg

Дата останньої зміни 16 Квітня 2024