Із абеткою подружись!

Абетка, Азбука, Буквар – перший підручник кожної людини. Ці книги відкривають нам секрети Великого перетворення окремих букв – в слова; слів – в речення. Оволодівши такою наукою, людина переступає чи не найголовніший поріг свого розвитку – грамотності.

В кінці навчального року Свято Букваря відзначили всі першокласники нашої країни. Поділитися радістю від цієї події прийшли найменші учні школи № 64. Вони продемонстрували своє вміння виразно читати, декламувати вірші. Бібліотекарі, у свою чергу, познайомили дітлахів з різними абетками. Такий рідний і знайомий усім, хто оволодів азами грамотності, алфавіт винайшли брати Кирило та Мефодій. Вони були православними ченцями і заслужили те, що на їх честь 24 травня відзначають як День слов’янської писемності і культури.

Дата останньої зміни 24 Квітня 2024