Весна, поезія, любов…

Всесвітній день поезії, що відзначається сьогодні, – хороший привид зайвий раз долучитися до живого поетичного слова. Нам пощастило саме у цей день зустрітися з нашою давньою знайомою, артисткою театру «Карнавал» Тетяною Олійниковою. Театралізована композиція, що її представила Тетяна, складалася з поетичних і прозових творів Василя Симоненка. Гармонійно, дотримуючись основної теми КОХАННЯ, в канву ліричного Симоненкового слова влилися задушевні вірші Ліни Костенко та Василя Стуса.

/Files/images/2016/den_poez/DSCN8536.JPG /Files/images/2016/den_poez/DSCN8532.JPG /Files/images/2016/den_poez/DSCN8596.JPG

Глядачі в залі – читачі бібліотеки. Витончена поезія видатних класиків української словесності у прекрасному драматичному виконанні вразила юні серця слухачів. В тому і сила поетичного дару – пробуджувати у душі щирі почуття, що згодом стають поштовхом до добрих вчинків.

/Files/images/2016/den_poez/2.JPG /Files/images/2016/den_poez/3.JPG