«За що стояли на Майдані небесні воїни»

Україна в жалобі.

Два роки назад трапилася надзвичайна подія – в столиці, у самому її центрі, вбивали мирних людей. Вбивали за те, що хотіли від влади виконання даних нею обіцянок – дотримуватися курсу на євроінтеграцію України. Вбивали за те, що вступились за побитих студентів; за те, що вірили і відстоювали ідеали свободи і незалежності.

105 загиблих протестувальників, яких охрестили «небесною сотнею», здобули найвищу відзнаку – воїни світла, і назавжди залишаться у пам’яті народу. Історія України поповнилася ще однією трагічною сторінкою, яка не підлягає забуттю.

Разом з усією країною вшановували загиблих у нашій бібліотеці

/Files/images/2016/nebesna_sotnya/DSCN0751.JPG /Files/images/2016/nebesna_sotnya/DSCN8252.JPG

/Files/images/2016/nebesna_sotnya/DSCN8264.JPG /Files/images/2016/nebesna_sotnya/1.JPG

Почуття любові до Батьківщини, гідності, свободолюбства прищеплюються з дитинства. Бібліотекарі прагнуть зробити свій внесок у становленні громадянської позиції підростаючого покоління. Маленькі читачі, що відвідали бібліотеку у ці скорботні дні, дали кожен свою відповідь на питання, «Що таке Україна?». «Україна – це наш дім. Ми будемо його захищати» - визначились діти.

/Files/images/2016/nebesna_sotnya/изображение 190.jpg /Files/images/2016/nebesna_sotnya/изображение 242.jpg

/Files/images/2016/nebesna_sotnya/изображение 229.jpg /Files/images/2016/nebesna_sotnya/изображение 231.jpg

Дата останньої зміни 19 Квітня 2024