Дім мудрості, аптека для душі

Щасливі ті люди, яскравими дитячими спогадами яких є час, проведений в бібліотеці. Особливий, ні з чим не порівняльний запах книг, тихий шелест сторінок, радісне нетерпіння від жаданої зустрічі з новою, ще більш цікавою книгою.

Гадаєте, що все це у минулому? Кого зараз цікавлять пожовклі від пилу і старості рецепти щирості і духовності? Виявляється є такі!

Знайомтесь: родина Левчуків! Ще не відшуміла музика випускного балу, а Ліля вже в бібліотеці! Попереду нові іспити, успішно подолати які допоможуть книги.

За старшою сестрою тягнеться Назар. Бібліотеку відвідує з тих пір, як себе пам’ятає. Перечитав усі книжки молодшого відділу і б’є свій же рекорд уже у старшому. Назар – найкращий консультант не тільки для дітей, а й для бібліотекарів з питань цікаво - нецікаво.

/Files/images/2015/bbloteka/изображение 1079.jpg /Files/images/2015/bbloteka/изображение 008.jpg

Ми пишаємося хорошими оцінками Назара, вступом Лілі до Гуманітарного ліцею. Та частка нашої заслуги у цьому не дуже велика.

/Files/images/2015/bbloteka/изображение 1086.jpg

Справжньою радісною подією стали відвідини бібліотеки групою бувших її читачів. Відзначаючи більш ніж 20-літню дату розставання зі школою, її випускники разом з ностальгією за шкільними роками відчули непереборне бажання знову опинитися серед книжкових стелажів нашої бібліотеки і торкнутися шорстких корінців улюблених книг.

/Files/images/2015/bbloteka/изображение 1121.jpg /Files/images/2015/bbloteka/изображение 1117.jpg

/Files/images/2015/bbloteka/изображение 1134.jpg /Files/images/2015/bbloteka/изображение 1099.jpg

/Files/images/2015/bbloteka/изображение 1098.jpg

Дата останньої зміни 19 Квітня 2024