Покоління вибирає інтелект

На порозі новий навчальний рік. Більшість з учнів твердо вирішує, що буквально з самого початку учбового року буде вчитись тільки на «відмінно». І зразу ж виникають труднощі. Наприклад, як правильно: навчальний чи учбовий?

А чи так вже це важливо грамотне висловлюватись, можливо, важливіше, щоб тебе просто правильно зрозуміли?

Як свідчить досвід, наша грамотність – неодмінна умова успішності. Які б феноменальні досягнення учні не демонстрували б у вивченні точних наук, без грамотного спілкування, без загальної ерудованості важко справити враження освіченої людини. Тому бібліотекарі раді допомогти усім, хто з перших днів навчання в школі слідує курсом Бібліотека – Книга – Знання – Успіх, і раз за разом відкривають таємниці не нудного, а цікавого вивчення шкільних наук.

/Files/images/2015/den_znan/изображение 059.jpg/Files/images/2015/den_znan/IMG_0624.jpg/Files/images/2015/den_znan/изображение 055.jpg

Бібліотека володіє неоціненним скарбом – інформаційно-довідковим фондом книжкової продукції та фондом періодичних видань. Такі журнали для дітей і підлітків, як «Барвінок», «Веселі уроки», «Країна знань». «Однокласник» містять у собі захоплюючі матеріали з вивчення шкільних предметів. З ними легше навчатись у школі, вони несуть у собі радість Пізнання!

/Files/images/2015/den_znan/IMG_0600.jpg/Files/images/2015/den_znan/изображение 064.jpg/Files/images/2015/den_znan/изображение 093.jpg

Коментарi

Дата останньої зміни 11 Жовтня 2019