Свято миру і дитинства

…відбулося в нашій бібліотеці наприкінці навчального року. Це тепле свято прощання з другим класом спільно влаштували для дітей вчителька, батьки, бібліотекарі. Шкільний рік видався нелегким. Майже третина класу – діти-переселенці з окупованих районів України. Розлука з близькими, з рідною домівкою, зі старими друзями дітвора переживала болісно. Терплячість та любов учителя, розуміння та співпереживання оточуючих допомогли малюкам швидше адоптуватись на новому місці, у новому колективі. Всі діти успішно закінчили навчальний рік і на прощальному святі отримали грамоти та продемонстрували свої таланти.

Бажаємо їм цікавих, веселих та мирних канікул. Будемо з нетерпінням чекати на зустріч у новому учбовому році!

/Files/images/2015/mir__ditinstvo/изображение 1155.jpg/Files/images/2015/mir__ditinstvo/1.jpg

/Files/images/2015/mir__ditinstvo/IMG_20150527_120339.jpg/Files/images/2015/mir__ditinstvo/22.jpg

/Files/images/2015/mir__ditinstvo/4.jpg

Дата останньої зміни 24 Квітня 2024