«Знайди кішку, - отримай книжку!»

Примхливі, ласкаві, витончені, граціозні, прудкі, хитрі, розумні – це все про них, про котів та кішок! Кішка – одна з найбільш древніх тварин, відомих людині. А скільки таємниць та загадок до цих пір приховує у собі цей звір! Коти та кицьки зустрічаються в казках та в загадках, в прислів’ях та приказках. Для багатьох митців ці тваринки стали джерелом творчого натхнення.

Постійні читачі нашої бібліотеки, великі шанувальники домашніх улюбленців та КВЕСТів , об’єднали ці дві пристрасті та здійснили захоплюючу мандрівку сторінками книг про котів та кішок. На шляху до НЕЇ, ОДНІЄЇ - ЄДИНОЇ, учасників гри чекали випробування та перепони: каверзні питання, хитромудрі загадки, цікаві кросворди та заплутані лабіринти пошуку. Задачі нелегкі, але й нагороди достойні – цікаві книжки!

ФотоКотоВасія – виставка кумедних фотографій із світу котячих, яку допомогла створити друг нашої бібліотеки Гришакова Тетяна Петрівна, завжди привертає до себе увагу відвідувачів. А завдяки одному з конкурсних завдань Квесту – фотографії отримали ще й дотепні назви.

/Files/images/ф1.jpg/Files/images/ф12.jpg/Files/images/ф13.jpg/Files/images/ф14.jpg/Files/images/ф16.jpg/Files/images/ф15.jpg

Конкурсні завдання допомагала озвучити гарненька киця. На кінець проведення Квесту більшість його учасників, завдяки правильним відповідям (правильна відповідь – елемент ознаки кішки) також перетворились на кішок і котів.

/Files/images/ф18.jpg/Files/images/ф41.jpg/Files/images/ф17.jpg/Files/images/ф5.jpg/Files/images/ф4.jpg/Files/images/ф48.jpg

Книжкова виставка про котів перетворилася на «Виставку котів», де кожен «власник» книжки-кішки намагався якнайкраще представити свою «улюбленицю».

/Files/images/ф90.jpg/Files/images/ф6.jpg/Files/images/ф8.jpg/Files/images/ф7.jpg/Files/images/ф47.jpg/Files/images/ф45.jpg

Заплутаними лабіринтами пошуку.

/Files/images/ф26.jpg/Files/images/ф91.jpg/Files/images/ф28.jpg/Files/images/ф23.jpg/Files/images/ф27.jpg/Files/images/ф29.jpg

Знайти кішку, навіть не у темній кімнаті, виявилося справою нелегкою.

/Files/images/ф22.jpg/Files/images/ф30.jpg/Files/images/ф31.jpg

Книжки переможцям – заслужена нагорода тим, хто БОРЕТЬСЯ, ШУКАЄ, ЗНАХОДИТЬ І НЕ ЗДАЄТЬСЯ!

/Files/images/ф32.jpg/Files/images/ф35.jpg/Files/images/ф36.jpg