Була війна

Немає сім`ї в Україні, яку б не опалила своїм чорним полум’ям Друга світова війна. Наші батьки розказували нам, ми переповідаємо своїм дітям і онукам про страшні роки лихоліття. Всі ці розповіді закарбовуються в людській пам`яті і передаються із покоління в покоління.

Моновиставу за спогадами очевидців та художніми творами підготувала та виконала перед учнями школи № 64 режисер та артистка театру «Карнавал», що в Ірпені, - Тетяна Олейнікова. Страшна правда війни, підсилена акторським талантом, вразила глядачів.

Цікаво, що саме в нашій бібліотеці виконавиця прочитала свої перші книжки. Сьогоднішня вистава - це подарунок бібліотеці!

/Files/images/м3.jpg

/Files/images/м5.jpg