"Герої книжок - герої мультфільмів" . Відзначаємо Міжнародний день анімації в бібліотеці.

Дата святкування 28 жовтня була обрана невипадково. Саме у цей день у 1892 році художник та винахідник з Франції Еміль Рено продемонстрував поважній паризькій публіці, котра зібралася у залі «Кабінету фантастики» музею Гревен, рухомі зображення, відтворені на екрані (простіше кажучи — мультфільми).

Пройшло 130 років, а мистецтво анімації (в перекладі "оживлення") не втратило інтересу до себе. Навпаки , набуло розвитку, нових форм і проявів.

Напередодні свята діти з навколишніх будинків разом з мами відвідали бібліотеку. Послухали про історію виникнення свята. Гралися , впізнаючи в іграшках героїв улюблених мультфільмів. Шукали відповідні книжки на книжковій виставці. В різних місцях бібліотечних залів знаходили зображення ПОСІПАК - героїв відомого мультфільму. Насамкінець - зустріч з мультяшними героями на екрані. Цікаво усім - і дітям, і мамам. Спільний перегляд мультиків об'єднує родину, допомагає знаходити друзів.

/Files/images/2022/1667474142534_0_20221103_123033_0000.png

Дата останньої зміни 20 Квітня 2024