«Бурхливо мріяти і вірити у свої сили» - порада молодим від Богдана Гаврилишина

Богдан Гаврилишин – людина, ім’я якої знане і шановане у всьому світі . Він економіст і громадський діяч, засновник Світового економічного форуму в Давосі, член Римського клубу… Де б він не був, які б компанії не виводив на світові ринки, чиї б державні системи не робив досконалішими, де б не відкривав нові навчальні заклади, вітався так: «Богдан Гаврилишин, українець». Як вдалося сільському хлопчині , примусово вивезеному на роботи в Німеччину, згодом біженцю до Канади стати мільйонером, найбільш впливовим українцем у світі?

Звісно, ПРАЦЯ і НАВЧАННЯ. Без освіти був би приречений все життя бути різноробом. А ще – МРІЯ. Все, що не починав робити у житті Богдан Гаврилишин, починав з мрії. Успішний українець Богдан Гаврилишин мав право давати поради молодим, як досягти успіху. На його думку такою передумовою може бути:

«…трохи ЩАСТЯ. Треба бути в потрібному місці в потрібний час. …щастя можна викликати, його можна спровокувати. …для цього треба справді бурхливо мріяти ! Не треба починати з якихось бізнес-планів, стратегій. Усе це змушує мислити в певних рамках. Мрійте собі сміливо!

І ще одна передумова успіху – ЦІКАВІСТЬ. Треба вчитися увесь час.

І третє – слід мати якісь ясні, чисті принципи поведінки. Треба мати власну візію і ясне бачення. Треба бути ЧЕСНИМ, говорити правду.

Надзвичайно важливо бачити ДОБРО в людях. В кожній людині є як добрі риси, так і погані. Важливо бачити перше.»

/Files/images/2021/IMG-129f153b54cb085070f1f4d25e7785dc-V.jpg

Богдан Гаврилишин не сумнівався у тому, що Україна буде сильною і успішною. Він вірив у нашу молодь і не жалів особистих статків для фінансування різноманітних молодіжних програм та стипендій. «Я бачу цю молодь. Я вже сьогодні живу в майбутньому».

Тож дуже символічно, що саме в парку навпроти Київського національного університету імені Т. Шевченка висаджено дуб і встановлено меморіальний камінь зі словами Богдана Гаврилишина «Вчитися, мріяти, діяти!», що надихатимуть майбутні сьогоднішніх молодих та майбутні покоління українців на нові здобутки і звершення.

/Files/images/2021/IMG-9de00d69beadf4623fc1b19f84c3dee4-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 79

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 21 Листопада 2021

Цей сайт безкоштовний!