Бібліотека: з раннього дитинства і назавжди

Всеукраїнський день бібліотек - хороший привід долучитися до великої армії читачів-користувачів бібліотек. Навіть коли епідемічні перестороги завадили малюкам познайомитися з бібліотекою наживо, охоту до читання вони не охолодили.

Бібліотекарі самі прийшли в гості до дитячого садочку. Не з пустими руками! Принесли цікавенні книжки, які є в бібліотеці і які можна буде взяти на якийсь час додому почитати, якщо стати її читачем.

Дитячій цікавості і радості немає меж. Кожний хоче подивитися і погортати книжку, яку вподобав.

/Files/images/2021/kazka/Дизайн без назви (1).png

А ще була віршована вікторина про героїв українських казок. діти виявили себе справжніми знавцями!

Зернятка цікавості і дотипливості посіяні. Справа за дорослими - підтримувати інтерес дитини до читання ізаохочувати до відвідування бібліотеки!

Дата останньої зміни 16 Квітня 2024