« Книжка – річ першої необхідності»

При спілкуванні з волонтерами, які опікуються дітьми-переселенцями зі Сходу, виявилось, що не менше ніж одяг, їжа та іграшки дітворі необхідні книжки. Потреби такі: - дитячі книжки; - сучасні українські автори; - сучасні зарубіжні; - прикладна література (рукоділля, кулінарія, тощо); - енциклопедії, довідники для дітей, настільні ігри.

Приносити книжки можна за адресою: Шпиталь Майдану (вул. Трьохсвятитильська, 7, другий поверх. Спитати Лору Юшкевич 0679964451) або Книгарня на Пушкінській, 8А. (За матеріалами газети «День» від 1-2 серпня 2014 р., №140 – 141).

Приносити книжки можна також в нашу бібліотеку, яка вже поділилася з подарованими бібліотеці книжками з дітьми зі Слов’янська і продовжуватиме цю роботу.

Дата останньої зміни 16 Квітня 2024